Author Topic: Po každom upgrade mi to pridáva "zobrazované hostingy"  (Read 6187 times)

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
Po každom upgrade FUP mi to pridáva do zoznamu nové "zobrazované hostingy", ktoré ja nechcem a potom to musím vždy ručne odstraňovať.
Nešlo by to nastaviť tak, aby sa mi NIKDY NEMENIL  "Zoznam zobrazovaných hostingov" ?
Veeeeeeľmi by mi to pomohlo. Pretože po každom upgrade musím FUP spustiť, potom odstrániť nadbytočné hostingy, potom FUP vypnúť a znova zapnúť a "DVE MINUTY Z MOJHO ŽIVOTA SU NENAVRATNE PREČ.  A čudaj sa svete na druhý deň znova upgrade a situácia sa opakuje.
Je to na nervy, že si FUP nedokáže zapamätať môj predvolený "Zoznam zobrazovaných hostingov"
« Last Edit: 21-10-2010, 14:41:49 by z_o_o_m »

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 143
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
tak to delas asi neco spatne, protoze muj program si urcite pamatuje toto nastaveni ;)

pro jistotu jsem to jeste zkusil ... nahral jsem si 5.6.2, nechal viditelny jen jediny, pak to aktualizoval na 5.6.4 a pak na nejnovejsi 5.6.7 ... a bylo viditelnych kolem 10 hostingu ... akorat tech, co sem pridal (defaultne se nove hostingy zobrazuji, aby nekdo nekecal, ze tam nejsou videt)

PS: po skryti hostingu neni potreba program restartovat

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
Po každom upgrade FUP mi pridáva do zoznamu nové "zobrazované hostingy", ktoré ja nechcem a potom to musím vždy ručne odstraňovať.
Nešlo by to nastaviť tak, aby sa mi NIKDY NEMENIL  "Zoznam zobrazovaných hostingov" ? - teda v mojom prípade 5 hostingov.
Asi som sa nevyjadril v prvom príspevku dosť jasne, ale mne ide o to, aby som tam po každom upgrade mal JEDINE tie pôvodné hostingy, teda tých mojich 5 obľúbených a nie 5+4 nejaké nové.
Nešlo by to v nastaveniach nastaviť tak, aby mi to tie moje obľúbené hostingy NIKDY nezmenilo?

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 143
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
asi si necetl zavorku, neslo

pouzivej profily, nastav si jich presne 5 a mas to (pres prave tlacitko pri multiselectu vyberes jen jeden pozadovany)
« Last Edit: 09-10-2010, 16:39:07 by z_o_o_m »

Dorka

  • Guest
Pridavam se k Ansambla, pri minule aktualizaci mo to take udelalo, pri te posledni uz ale ne, takze se to zda byt uz ok.

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
asi si necetl zavorku, neslo
pouzivej profily, nastav si jich presne 5 a mas to (pres prave tlacitko pri multiselectu vyberes jen jeden pozadovany)

Tie profily som si nastavil, no nedokážem ich používať.
Neviem čo s nimi - nič mi to neponúka.
Čo s profilom, ktorý mám vytvorený?

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 143
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
pri pridavani souboru musis mit zaskrtly multiselect a jen na to pole pro vyber serveru kliknes pravym tlacitkem a vyberes

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
Nepomohlo. Dnes som zasa musel 2 minúty odškrkávať nové servery a nastavovať všetko ako to potrebujem ja. Nešlo by to nastaviť tak, aby sa mi NIKDY NEMENIL  "Zoznam zobrazovaných hostingov" ? "ĎAĽŠIE DVE MINUTY Z MOJHO ŽIVOTA SU NENAVRATNE PREČ"

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 143
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
nj, asi umres :)

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Verification:
Human verification ... What is the name of my program? File & Image ********?: