Author Topic: File-rack.com  (Read 5877 times)

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
File-rack.com
« on: 05-02-2010, 08:46:40 »
File-rack.com - nejde aktivovať registrovaného užívateľa, takže uploady sa nezapisujú na môj účet.
Nedalo by sa s tým niečo urobiť?
Ďakujem
« Last Edit: 07-02-2010, 10:28:27 by Ansambla »

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 134
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
me to jde normalne :) pouzivas v hesle a-Z,0-9?

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
ANO.
Heslo mám v tvare: Aaaaa1234aaa

Po niekoľkých pokusoch sa mi vo FUP podarí aktivovať moju registráciu. Po úspešnej aktivácii, keď odošlem malý súborček, tak všetko prebehne v poriadku a súbor sa zapíše do môjho účtu na serveri "File-rack". Keď dám uploadovať súbor okolo 200MB, tak môj aktivačný stav sa počas uploadu prepne do polohy "No" a všetky tieto veľké súbory sa nahrajú na server, ale nie do môjho účtu.

Potom po niekoľkých pokusoch sa mi vo FUP podarí znova aktivovať moju registráciu. Po úspešnej aktivácii, keď odošlem malý súborček, tak všetko prebehne v poriadku a súbor sa zapíše do môjho účtu na serveri "File-rack". Keď však dám uploadovať súbor okolo 200MB, tak môj aktivačný stav počas uploadu sa prepne do polohy "No" a všetky tieto veľké súbory sa nahrajú na server, ale nie do môjho účtu.  A takto to ide dookola.

Vo FUP mám tento účet ako jediný vysvietený červene:
file-rack.com   Mojemeno1234abc   Yes
keď asi 10x stlačím tlačidlo "check account" tak sa vysvieti na zeleno:
file-rack.com   Mojemeno1234abc   Yes

- po snahe uploadnuti súboru o veľkosti okolo 200MB to prepne na "No" a súbor sa uploaduje, ale v účte nie je zapísaný

Mám FUP verziu 5.2.2 - registrovanú.

« Last Edit: 05-02-2010, 15:55:26 by Ansambla »

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 134
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
funkcnost uctu se overuje jen pri pridani a editaci - NENI mozne, ze by se to jen tak samo od sebe pri uploadu zmenilo ... opravdu  nechapu

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
Po dlhých útrapách som dosiahol toho, že vo FUP mám už tento účet trvale vysvietený zeleno:
file-rack.com   Mojemeno1234abc   Yes
Po snahe uploadovať viac ako jeden súbor naraz, teda ak počet paralelných uploadov > 1 - skončí každý upload na server file-rack.com neúspechom s hlásením: "že upload link nebol nájdený", alebo niečo v tom zmysle. A uploadovaný súbor NIE JE zapísaný ani v mojom účte.

V prípade, že dám uploadovať po jednom súbore, teda ak počet paralelných uploadov = 1, tak jednotlivé (SAMOSTATNÉ) uploady skončia úspešne a zapíšu sa do môjho účtu na serveri file-rack.com. Lenže priemerná rýchlosť uploadu sa pohybuje okolo 60 KB/s, čo znamená, že uploadovať 1GB dat trvá cca 150 minút (2,5 hod.) hoci som k internetu pripojený rýchlosťou 60 / 6 Mbit/s. Z toho vyplýva, že upload súboru priamo z ich stránky je v MOJOM prípade o 1/3 rýchlejší - 1GB dat trvá cca 100 minút. Čakal by som, že sa mi 1GB uploadne za 10 minút!

Aké máte vy skúsenosti s počtom  počet paralelných uploadov a rýchlosťou uploadu na server  file-rack.com pomocou FUP?


Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 134
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
Re: File-rack.com
« Reply #5 on: 06-02-2010, 13:45:34 »
upnul sem 4 x 50MB soubor, paralelne vsechny, kazdy s prumernou rychlosti 600kB/s,
ani jedna chyba ... takze duvody hledej u sebe

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
Re: File-rack.com
« Reply #6 on: 07-02-2010, 10:28:04 »
UŽ JE TO V PORIADKU. PRÍČINA PROBLÉMOV ZISTENÁ :
- poskytovateľ pripojenia na internet namiesto deklarovanej upload rýchlosti 6 Mbit/s, poskytoval v ostatných dňoch (cca 2 dni) rýchlosť uploadu skoro NULOVÚ. Akonáhle upload dosiahol rýchlosti 6 Mbit/s, všetky problémy pominuli.

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Verification:
Human verification ... What is the name of my program? File & Image ********?: