Česky / Czech > Hlavní diskuse

Jak nastavit?

<< < (2/4) > >>

Lucy:
V nastavení je možnost změnit formát kopírování linků do schránky. Zajímalo by mě co se tam dá nastavit a jak. A hlavně jestli se někde dá nastavit formát exportu linků do souboru popř. jak a kde?
Hlavně bych potřebovala tam nastavit název souboru a na další řádek (nebo za to) link na ten soubor pro jednodušší kopírování obou věcí najednou. díky

Lucy:

--- Quote from: Lucy on 12-12-2009, 23:29:30 ---V nastavení je možnost změnit formát kopírování linků do schránky. Zajímalo by mě co se tam dá nastavit a jak. A hlavně jestli se někde dá nastavit formát exportu linků do souboru popř. jak a kde?
Hlavně bych potřebovala tam nastavit název souboru a na další řádek (nebo za to) link na ten soubor pro jednodušší kopírování obou věcí najednou. díky

--- End quote ---
Ještě sem zapoměla že mi nejde na CZshare nastavit do acc celý heslo text+číslo (teda pod hvězdičkama to nejni vidět ale má to málo znaků než by mělo mít, celkem 8 ale je jich jen 5) naštěstí funguje upload přez ID takže to není nějak závažný problém

Lucy:
Tak ten upload stejně nejde ani jen přez to ID. Uploadovalo to někam jinam a u mě v profilu to není :(

z_o_o_m:
format kopirovani - pouzij pravy tlacitko ;) a pak tam muze byt libovolny text :)
export - oznacis linky a pravy tlacitko ;)
heslo ma 5 hvezdicek kvuli bezpecnosti, aby ho nikdo nemohl cmajznout, jinak pokud je ucet zelene, je OK ... jestli ti to nenahrava do uctu, napis znovu heslo, zmackni na Add/Edit

fefed:

--- Quote from: mirekmms on 11-12-2009, 22:34:32 ---Zdravím mám problém chci uploadovat na multiload. Vyplním hosting multiload vypišu jméno a heslo  dám použít účet a ono mi vyskočí active No.

--- End quote ---

Mám rovnaký problém, nejde mi overiť účet na multiload. Robí mi to len na novom notbooku s Win 7, avast! Free Antivirus, na starom v kombinácii XP a rovnaký antivir nie je problém. Neviem kde je chyba, za každú radu ďakujem

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Reply

Go to full version