Author Topic: Stagnující Up  (Read 16675 times)

Seraphim

  • Guest
Stagnující Up
« on: 14-05-2019, 12:12:52 »
Ahoj,

Já mám jen spíše takový dotázek. Vše funguje korektně a bez problémů, akorád se mi defacto u každého druhého soubory při Uploadu stává, že MultiUp začne nahrávat ~600 KB\s pak je nutné Up stopnout a znovu rozjet. Kolikrát se chytne plná rychlost třeba až na 3.tí pokus. Toto pozoruji i u Websharu kde to občas začne soukat ~1.3 MB\s a opět, stopnu-li daný soubor následně dám znovu paK již je to v pořádku.

Až tak mi toto žíli netrhá neb jedu naráz několik souborů najednou a tak se rychlost rozloží, ale jen jsem se na to chtěl zeptat zda nevíš kde by mohl být potenciální problém? Verzi mám "Registered"

Díky za případnou reakci...  ;)

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 132
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
Re: Stagnující Up
« Reply #1 on: 14-05-2019, 16:40:04 »
Hostingy mají více fyzických serverů, na které se nahrává. Některé z nich mohou být pomalejší. Výběr je náhodný. Tohle způsobuje pravděpodobně daný problém.
V programu (nastavení - hosting - 2. strana) je možnost automaticky restartovat pomalé uploady ...

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Verification:
Human verification ... What is the name of my program? File & Image ********?: