Česky / Czech > Hlášení chyb

Nezapisuje soubory na ucet

(1/2) > >>

aloxuhik:
Dobrý den, tento uploader se mi hodne libi ale kdyz dam upload a dokonci se tak se mi nezapisou soubory na ucet na to serveru kam uploaduju  :-[ Udaje o serverech jako prihlasovaci udaje jsem vyplnil. Zkousel jsem to mnoha zpusoby ale nezapisuje. Kdyz tam zadavam ty prihlasovaci udaje a dam add tak je to cerveny (multiload,hellshare,quickshare,share-rapid) a zeleny je jen jeden a to hotfile.com no a tam mi to take nezapiseju ani u cervenych ani u zelenyho. Active je vsude yes. Dekuji prede za odpoved

z_o_o_m:
cerveny = spatne zadany heslo
zeleny = ok

u nekterych je "registered only", tj. jen registrovani smi nahravat do svyho uctu ;)

aloxuhik:
no u hotfile mam zeleny a taky nejde  :(  a registrovanym kde ? jako u hotfile ? tam jsem

aloxuhik:
Jo jako myslis dotaci ?  tam muzu byt registrovany nebo premium a kdyz chci byt premium tak mam poslat kolik ? A jde to jako z uctu na ucet ? A na jak dlouho to je ? na mesic na rok ?

z_o_o_m:
minimum pro registraci je 50Kc, pak muzes na vetsinu serveru nahravat i s uctem (kde je to omezeny), na hotfile a storage si musis udelat ucet pod mym linkem
pokud chces neomezenou, tak "premium" verze stoji mnohonasobne vic :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Reply

Go to full version