Author Topic: FUP nekladá nastavenia profilov výberu  (Read 6494 times)

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
FUP nekladá nastavenia profilov výberu
« on: 20-06-2015, 13:45:49 »
Windows 8.1 (x64) FUP 7.1.4 (registered) nekladá nastavenia profilov výberu.
Dnes som si chcel vytvoriť nový profil výberu. Zaradil som si do neho 6 upload serverov (zafajknul) a stlačil OK.  V novom profile výberu však nie sú zafajknuté žiadne upload servery. Takto som to zopakoval už asi 10x a s rovnakým výsledkom - moju voľbu to neuloží. Voľbu som opakoval s tým, že som FUP spúšťal ako správca - no nepomohlo.

Tak som skúsil starší profil výberu, do ktorého som sa snazil doplniť ďaľšie servery pre upload a stlačil OK.  V tomto starom profile výberu však zostali všetky upload servery prázdne (nezafajknuté).  Takto som dosiahol stavu, že mám vytvorených 7 profilov výberu a ani do jediného nejde pridať servery pre upload. Takže mi už nefunguje žiaden profil výberu - každý je prázdny.

V nastaveniach nejde ani zmeniť "Settings directory". Každá zmena sa vždy vráti na "Lakálne data aplikácii".

Kde hľadať príčinu?

« Last Edit: 21-06-2015, 10:13:03 by z_o_o_m »

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 132
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
Re: FUP nekladá nastavenia profilov výberu
« Reply #1 on: 20-06-2015, 18:12:07 »
Aha, tam neni uplne spravne to tlacitko. Je tam jen "Nový", ale je potreba ho zmacknout i po zmene pro ulozeni vybranych polozek.

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
Re: FUP nekladá nastavenia profilov výberu
« Reply #2 on: 21-06-2015, 06:13:28 »
ANO.
Po stlačení tlačidla NOVÝ sa už zmeny v nastaveniach v profiloch výberu ukladajú.

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Verification:
Human verification ... What is the name of my program? File & Image ********?: