Author Topic: FUP 6.4.9 - bezdôvodne zmeni "Zobrazenie hostingov"  (Read 5751 times)

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
Aktualizáciou na FUP 6.4.9 - som spozoroval, že FUP mi asi 1 x denne bezdôvodne zmeni "Zobrazenie hostingov".
Urobí to počas uploadu. Keď do prebiehajúceho uploadu chcem pridať ďalší upload, tak  "Zobrazenie hostingov" je už zmenené (posunuté). Prvé tri nastavené hostingy ponecha správne a ostatné (4-9 hosting) posunie o 1 pozíciu dole.
Napr: nastavený hosting "share-rapid.com" zmení na hosting "sharepo.com" atď ...

Nedalo by sa s tým niečo urobiť?
Alebo kde hladať príčinu.

Online z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 132
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
Re: FUP 6.4.9 - bezdôvodne zmeni "Zobrazenie hostingov"
« Reply #1 on: 24-03-2013, 11:30:01 »
ty mas vzdycky takove problemy :D

takze, kdyz pridavas dalsi soubor a chces vybrat hosting, tak se seznam nejak posune?

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
Re: FUP 6.4.9 - bezdôvodne zmeni "Zobrazenie hostingov"
« Reply #2 on: 24-03-2013, 12:49:21 »
Cez PROFIL VÝBERU dám upload množstva súborov na 9 hostingov - všetko prebehne v poriadku. Po 5 minutách do prebiehajúceho uploadu sa snažím zaradiť ďalšie súbory cez ten istý PROFIL VÝBERU a problém - hostingy v PROFILE VÝBERU sú zmenené.

Aktualizáciou na FUP 6.4.9 - som spozoroval, že FUP mi asi 1 x denne bezdôvodne zmeni "Zobrazenie hostingov". Zo "Zobrazenie hostingov" a "Profilov výberu" mi vyhodí hostingy na hellshare.com, rapishare.com, share-rapid.com, stiahni.si, uloz.to a tieto hostingy nahradí hostingami, ktoré sú uvedené v zozname o jednu pozíciu pod nimi.

Mám napr zvolený hosting rapidshare


Zmenu urobí to počas uploadu. Keď do prebiehajúceho uploadu chcem pridať ďalší upload, cez PROFIL VÝBERU tak  "Zobrazenie hostingov" je už zmenené (posunuté). V mojom prípade tam už nie je rapidshare.com, ale rapidshare.net.in. Prvé štyri nastavené hostingy ponecha správne a ostatné (5-9 hosting) posunie o 1 pozíciu dole.
Napr: nastavený hosting "rapidshare.com" zmení na hosting "rapidshare.net.in" atď ...



Zmeny nastávajú v ZOBRAZENÍ HOSTINGOV a rovnako aj vo všetkých PROFILOCH VÝBERU. Z hostingov a Profilov výberu vypadnú nastavené hostingy hellshare.com, rapishare.com, share-rapid.com, stiahni.si, uloz.to a sú zmenené za hostingy, ktoré sú uvedené v prehľade o jednu pozíciu nižšie.

Nemení mi to tieto servery: czshare.com, euroshare.cz, fastshare.cz, filefactory.com - tie zostavajú stále zachované

Alebo kde hľadať príčinu.
« Last Edit: 26-03-2013, 08:49:34 by Ansambla »

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
Re: FUP 6.4.9 - bezdôvodne zmeni "Zobrazenie hostingov"
« Reply #3 on: 24-03-2013, 13:54:01 »
Urobím novú inštaláciu FUP a potom dám vedieť či to pretrváva.
Asi sa niečo narušilo poslednou aktualizaciou.

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
Re: FUP 6.4.9 - bezdôvodne zmeni "Zobrazenie hostingov"
« Reply #4 on: 26-03-2013, 08:48:11 »
Odstránil som pôvodný FUP (DELETE).
Stiahol som si najnovší FUP z tejto ponuky
http://dl.dropbox.com/s/xcwop5tlkn1y10p/FileUploader.exe
spustil som FUP a je po probléme. Zatiaľ všetko funguje tak ako sa patrí.

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Verification:
Human verification ... What is the name of my program? File & Image ********?: