Author Topic: Webinterface - remotecontrol, parametry  (Read 13617 times)

Offline texxok

  • Member
  • *
  • Posts: 14
Webinterface - remotecontrol, parametry
« on: 07-02-2013, 23:22:04 »
Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli se nebude v blízké době přidávat pokročilejší (popisek atd) přidání souborů přes parametry (fileuploader.exe -h uloz.to -f soubor.rar -d "popisek")  a nebo webinterface?

Vím, že si kdysi psal o plánech na webinterface?  :)

Ptám se proto, že na Ubuntu i Fedoře mi FU pod wine běžel +- bezproblémově. Ale na Debianu s ním mám strašné problémy. Okna se mi zaskévají atd., vyřešil jsem to tak, že si pod Windows nastavím v FU profily ajn, a pak překopíruji nastavení. A když potřebuji něco nahrát tak to odešlu jako fileuplaoder.exe soubor.rar , no není to ideální.

Nebo spíše, než webinterface bych si představoval něco jako ma Jdownloader remote control, to by taky nebylo špatné :D :

Chápu, že tohle asi není tvou prioritou a nezíská ti to žádné nové uživatele, ale kdybys na to někdy měl čas, bylo by to cool  ;D

Díky za odpověď a skvělý program  ;)
« Last Edit: 11-02-2013, 15:42:14 by z_o_o_m »

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 132
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
Re: Webinterface - remotecontrol, parametry
« Reply #1 on: 08-02-2013, 07:32:53 »
no, pravda je takova, ze webinterface je castecne rozpracovany, ale jen privatne za $$$ :)
neni moc cas to uplne dokoncit

zrejme bys mel v Debianu zkusit jinou verzi Wine ;)

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Verification:
Human verification ... What is the name of my program? File & Image ********?: