Author Topic: WUPLOAD.COM - nefunguje "Prefer long link with a file name"  (Read 5034 times)

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
WUPLOAD.COM - nefunguje "Prefer long link with a file name"
- vo FUP - Nastavenia - Ostatné - Prefer long link with a file name
mám zafajknutú možnosť "Prefer long link with a file name".
Od včera však výpisy uploadov sú vo FUP iba skrátené - bez názvu súboru.
Čo sa udialo, veď to niekoľko mesiacov dozadu fungovalo?
Dá sa táto chyba nejak odstrániť?
« Last Edit: 13-09-2011, 14:47:02 by z_o_o_m »

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 134
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
zkusil jsem to a jde mi to normalne,
pravym tlacitkem a report ;)

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
Už som zistil, kde je chyba.
V ostatnom čase (za ostatné tri dni) sa ni dosť často stáva, že keď dám upload viacerých linkov na WUPLOAD.COM, tak niektoré linky sa správne nahrajú do môjho účtu a vo FUP aj správne vypíše celý link aj s názvom súboru - v prípade zvolenia možnosti " Nastavenia - Ostatné - Prefer long link with a file name".

Neviem prečo niektoré uploady na WUPLOAD.COM sa správne uploadnú, ale NEUPLOADNÚ sa do môjho účtu (nemám ich tam zapísané). Uploadne sa to niekam inam na WUPLOAD.COM. V takomto prípade FUP vypíše že upload bol vykonaný a vypíše iba skrátený zápis - v prípade zvolenia možnosti " Nastavenia - Ostatné - Prefer long link with a file name".

OTÁZKA:
- čo sa deje vo FUP s WUPLOAD.COM, keď niektoré uplody správne uploadne do môjho účtu, a niektoré uploady uploadne nikam celkom inam na WUPLOAD.COM ?

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 134
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
bez reportu na ten problematicky upload opravdu odpoved nevymyslim ;)

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
Od dnes sa tento problém objavuje už aj pri snahe uplodu viacerých linkov na server http://www.uploadstation.com. Aj v tomto prípade sa niektoré linky správne nahrajú do môjho účtu a vo FUP aj správne vypíše celý link aj s názvom súboru a neviem prečo niektoré uploady už aj na UPLOADSTATION.COM sa správne uploadnú, ale NEUPLOADNÚ sa do môjho účtu a výpis linku je iba skrátený.


OTAZKA:
Prečo upload viacerých súborov na WUPLOAD.COM a už aj UPLOADSTATION.COM prebehne správne, ale v mojom účte na serveri sú zapísané iba niektoré uploady?
(úspešnosť asi 90%)?
« Last Edit: 16-09-2011, 08:57:25 by z_o_o_m »

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 134
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
... a report nikde

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Verification:
Human verification ... What is the name of my program? File & Image ********?: