Česky / Czech > Hlavní diskuse

padá uploader

(1/1)

wradko:
Ahojte
...mám menší problém...spočíva asi v tom že stále keď chcem dať niečo uploadnúť tak program sa mi zavrie...Normálne mám už pridané súbory v programe kliknem na zelenú šípku aby sa začali uploadovať a v tom momente sa mi program zavrie.Mám verziu 553...druhý problém je že staršie verzie ani nerozchodím,pri inštalácii sa windows zblázni a vypíše hlášku "Program file uploader prestal pracovať" a preruší inštaláciu.Tretím problémom je že sa mi program nechce aktualizovať.Chlapi prosím vás poradte mi čo mám s tým robiť...Ďakujem pekne...Inak na Windows XP mi to behalo v poriadku...teraz mám W7,32bit a nebehá mi to.Skúšal som už nastaviť aj kompatibilitu s Win XP ale aj tak to nejde,stále to spadne...Antivír mám Avast ale myslím že ten na padanie programu pri začiatku uploadu nemá žiadny vpliv..Tak ešte raz ďakujem za prípadne rady....

z_o_o_m:
jdi namou hlavni stranku, stahni nejnovejsi verzi (5.6.1 ted), nahrad starou verzi a zkus znova

wradko:
Ďakujem chlape...všetko frčí tak ako má...som tupec že ma nenapadlo nainštalovať najnovšiu verziu.Tak ešte raz dík a prajem krásny deň..

Navigation

[0] Message Index

Reply

Go to full version