Author Topic: Nezapisuje soubory na ucet  (Read 7671 times)

aloxuhik

  • Guest
Nezapisuje soubory na ucet
« on: 11-11-2009, 14:18:23 »
Dobrý den, tento uploader se mi hodne libi ale kdyz dam upload a dokonci se tak se mi nezapisou soubory na ucet na to serveru kam uploaduju  :-[ Udaje o serverech jako prihlasovaci udaje jsem vyplnil. Zkousel jsem to mnoha zpusoby ale nezapisuje. Kdyz tam zadavam ty prihlasovaci udaje a dam add tak je to cerveny (multiload,hellshare,quickshare,share-rapid) a zeleny je jen jeden a to hotfile.com no a tam mi to take nezapiseju ani u cervenych ani u zelenyho. Active je vsude yes. Dekuji prede za odpoved
« Last Edit: 18-12-2009, 00:17:15 by z_o_o_m »

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 132
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
Re: Nezapisuje soubory na ucet
« Reply #1 on: 11-11-2009, 16:44:07 »
cerveny = spatne zadany heslo
zeleny = ok

u nekterych je "registered only", tj. jen registrovani smi nahravat do svyho uctu ;)

aloxuhik

  • Guest
Re: Nezapisuje soubory na ucet
« Reply #2 on: 11-11-2009, 17:08:12 »
no u hotfile mam zeleny a taky nejde  :(  a registrovanym kde ? jako u hotfile ? tam jsem

aloxuhik

  • Guest
Re: Nezapisuje soubory na ucet
« Reply #3 on: 11-11-2009, 17:17:56 »
Jo jako myslis dotaci ?  tam muzu byt registrovany nebo premium a kdyz chci byt premium tak mam poslat kolik ? A jde to jako z uctu na ucet ? A na jak dlouho to je ? na mesic na rok ?

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 132
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
Re: Nezapisuje soubory na ucet
« Reply #4 on: 11-11-2009, 20:25:19 »
minimum pro registraci je 50Kc, pak muzes na vetsinu serveru nahravat i s uctem (kde je to omezeny), na hotfile a storage si musis udelat ucet pod mym linkem
pokud chces neomezenou, tak "premium" verze stoji mnohonasobne vic :)

aloxuhik

  • Guest
Re: Nezapisuje soubory na ucet
« Reply #5 on: 11-11-2009, 21:20:31 »
A kolik stoji ? a na jak dlouho ? A pak uz nemusim delat ucet pres tebe ?

aloxuhik

  • Guest
Re: Nezapisuje soubory na ucet
« Reply #6 on: 11-11-2009, 21:41:04 »
Kdyz je premium tak mam uplne bez omezeni ? bez omezeni na paralerni uploady, na hostingy atd. ? Za kolik a na jak dlouho  to je ?

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 132
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
Re: Nezapisuje soubory na ucet
« Reply #7 on: 12-11-2009, 10:31:32 »
je to na neomezenou dobu, pokud mas "premium", tak nejsou v programu zadny limity ... cena pribliizne 30x vetsi, nez minimum :)

aloxuhik

  • Guest
Re: Nezapisuje soubory na ucet
« Reply #8 on: 12-11-2009, 14:47:38 »
Takze si dam asi registrace ale jeste se zeptam na jak dlouho to je a jak to funguje jako ze muzu na vsechny servery nahrad do sveho uctu ? A u hotfile musim udelat ucet u tebe ? A kdyz dam treba trojnasobek minima tak bych si mohl nechat stavajici ? A jeste ze to se prihlasim tady a stahnu to nebo se prihlasim az v tom programu ? Nebo to jde jenom na jednom pocitaci ?(doufam ze ne nekdy uploaduju i u otce)

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 132
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
Re: Nezapisuje soubory na ucet
« Reply #9 on: 17-11-2009, 16:27:26 »
registracni klic je momentalne na porad :) a muzes ho pouzivat na jakymkoli pocitaci, pokud ho nesdilis ;)
u hotfile musis bud pres ref link nebo jedine mit premium verzi

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Verification:
Human verification ... What is the name of my program? File & Image ********?: