Author Topic: PROFILY VYBERU - po doplnení nefunkčný  (Read 5385 times)

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
PROFILY VYBERU - po doplnení nefunkčný
« on: 30-06-2011, 11:45:34 »
Pred troma mesiacmi som si vytvoril  "Profil výberu" HUDBA do ktorého som zaradil 4 servere pre upload. Po vytvorení bol tento profil v poriadku a skutočne upload sa vykonával na zvolené 4 servery.
Predvčerom som pridal k tomuto výberu HUDBA ďašie 3 servery (spolu 7 serverov) a v pôvodnom "Profila výberu" HUDBA mám stále zaškrtnutých 7 serverov. Smutné však je to, že keď vyberiem "Profil výberu" HUDBA, tak to ponúka upload jedine na tie 4 servery, ktoré som tam zadal pred niekoľkými mesiacmi.

OTÁZKA:
- prečo nefunguje "Profil výberu", keď ho po nejakom čase doplním o nejaký ďalší server?, ale funguje iba s výberom vytvoreným pri prvom vytvorení, hoci zaškrtnutých je omnoho viac? Nedalo by sa s tým niečo spraviť?

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 132
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
Re: PROFILY VYBERU - po doplnení nefunkčný
« Reply #1 on: 30-06-2011, 12:13:09 »
netusim, zkusils restartovat program? :D

me to pri zmene vybira ty zmenene :)
« Last Edit: 30-06-2011, 12:14:48 by z_o_o_m »

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
Re: PROFILY VYBERU - po doplnení nefunkčný
« Reply #2 on: 30-06-2011, 14:49:03 »
FUP 6.0.1
- reštartoval som program - nepomohlo
- preinštaloval som program - nepomohlo

V PROFILE ich mám zaradených 7, no stále mi to ponúka iba tie pôvodné 4.
Pridal som ďaľšie 4 (=11 zafajknutých), no pri výbere to ponúka len tých pôvodných 4.

Výpis tých 11 sa však nezobrazuje v modrom riadku - sú tam vypísané iba tie pôvodné 4, napriek tomu, že ich je teraz zafajknutých 11 a teda by tam mal byť výpis tých 11 -  no nie je. Viac z obrázka


« Last Edit: 30-06-2011, 14:55:39 by Ansambla »

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 132
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
Re: PROFILY VYBERU - po doplnení nefunkčný
« Reply #3 on: 30-06-2011, 15:54:40 »
chyba je nekde mezi zidli a monitorem :)

vyberes profil, zaklikas a to by melo stacit

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
Re: PROFILY VYBERU - po doplnení nefunkčný
« Reply #4 on: 30-06-2011, 16:25:21 »
Nepomohlo.
Odstránil som všetky profily.
Reštartoval som PC.
Vytvoril som nový profil HUDBA do ktorého som zaradil 11 serverov - SMOLA - zas ukazuje iba tie 4 čo som vytvoril pred 3 mesiacmi

=================================================

Odstránil som profil HUDBA
Vytvoril som profil MUSIC a zaradil som do neho 11 serverov  - SMOLA - zas ukazuje iba tie 4 čo som vytvoril pred 3 mesiacmi do profilu HUDBA (ktorý už neexistuje - bol odstránený)
Nech vytvorím hocijaký nový profil tak tam sa zobrazia jedine tie 4 čo som vytvoril pred 3 mesiacmi do profilu HUDBA.


OTÁZKA
- do akého súboru sa ukladajú tieto údaje - pokúsim sa ho odstrániť a vytvoriť nový

===========================================================

Poznatok:
servery: czshare.com, filefactory.com, fileserve.coma a hellshare.com zobrazí vždy
Keď do nového profilu pridám hocijaké iné servery okrem czshare.com, filefactory.com, fileserve.coma a hellshare.com tak ich zobrazí, ale iba prvé štyry. Ak medzi tými 11 servermi sú aj servery czshare.com, filefactory.com, fileserve.coma a hellshare.com tak zobrazí iba tieto 4: czshare.com, filefactory.com, fileserve.coma a hellshare.com a ostané nie. Keď z toho výberu 11 odstránim tieto 4: czshare.com, filefactory.com, fileserve.coma a hellshare.com, tak sa mi z ostných zobrazia iba prvé 4 (abecedne zoradené), ostatné nie.
« Last Edit: 30-06-2011, 16:42:24 by Ansambla »

Offline Ansambla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 196
Re: PROFILY VYBERU - po doplnení nefunkčný
« Reply #5 on: 30-06-2011, 17:21:41 »
Nič nepomohlo, tak som odinštaloval FUP
Nainštaloval som nanovo, zapísal všetky prihlasovacie údaje k serverom a vytvoril som si nové profily.
Profily som si vytvoril a fungovali.
Pokúsil som sa potom (po reštarte) pridať k existujúcemu profilu ešte + 3 servery - nepodarilo sa. Tento existujúci profil ponukol už iba 4 zvolené servery (nie 11 ako bolo nastavené)
Takže predtým funkčný profil som musel odstrániť a vytvoriť si nový profil pod iným MENOM a zaradiť tam to čo treba.

Záver
- v mojom prípade PROFIL  funguje iba pri prvom vytvorení
- akonáhle k existujúcemu profilu niečo pridám, tak sa jestvujúci profil rozose-rie
- neostáva nič iné, iba pôvodný profil odstrániť a vytvoriť nový profil, ale pod iným NÁZVOM

Offline z_o_o_m

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7 132
  • just ask me ;)
    • File & Image Uploader
Re: PROFILY VYBERU - po doplnení nefunkčný
« Reply #6 on: 23-07-2011, 12:43:12 »
fakt jsem neprisel na to, cim to je :(

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Verification:
Human verification ... What is the name of my program? File & Image ********?: